YENİ İLÇE BAŞKANI RAMAZAN ÖKSÜZ OLDU

Saadet Partisi Payas ilçe teşkilatının geleneksel olarak düzenlediği iftar programında Saadet Partisi Payas İlçe Başkanı Ramazan Öksüz Hatay İl Başkanı Mustafa Eğe'den mazbatasını alarak ilçe başkanlığı görevine başladı.

22 Mayıs 2019 Çarşamba 16:29 < MODERN HABER

SAADET PAYAS’TA BAYRAK DEĞİŞİMİ

YENİ İLÇE BAŞKANI RAMAZAN ÖKSÜZ OLDU

 

Saadet Partisi Payas ilçe teşkilatının geleneksel olarak düzenlediği iftar programında Saadet Partisi Payas İlçe Başkanı Ramazan Öksüz Hatay İl Başkanı Mustafa Eğe'den mazbatasını alarak ilçe başkanlığı görevine başladı.

Saadet Partisi Hatay İl Başkanı Mustafa Eğe, İftar sonrası önceki ilçe başkanı Aytekin Kaplankıran'a teşekkür ederken yeni görevi devralan Ramazan Öksüz'e mazbatasını takdim ederek başarılar diledi.

Eğe, burada yaptığı açıklamada, “Son günlerde verdiğimiz şehitlerden dolayı üzgünüz. Ramazan ayı huzur ve barış ayı ama maalesef savaşlar ve terör devam ediyor. İslam coğrafyalarında iç çatışmalar devam ediyor. Şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyorum. Umarız bir kez daha böyle acılar yaşamayız.

İlimizde seçimler bitti artık hizmete odaklanmak lazım. Ülkemizin ve ilimizin başta işsizlik gibi ciddi ekonomik sorunları var. İlimizde Payas ve Altınözü meclis üyelerimizle yapılacak icraatlarına takipçisi olacağız. Ekonomik anlamda ciddi krizlerle karşı karşıyayız. Kalkınmaya ihtiyacımız var. Kalkınmak için ayrıştırarak kutuplaştırarak değil el birliği yaparak istişare ile dürüst belediyecilik anlayışı ve üretime ağırlık vererek gerçekleştirebiliriz.

 

Payas İlçe Başkanı Ramazan Öksüz de önceki Başkan Aytekin Kaplankıran’a teşekkür ederek, Milli görüş hareketinde görev istenmez, verilir. Görev verilirse de vazifeden kaçınılmaz. Elli yıllık çınar ağacı olan milli görüş hareketinde şahsım adına hayatımda ki en onurlu görevdir. Bu onurlu görevi bizi tevdi eden başta İl Başkanımıza, ilçe yönetimimize ve Genel Merkezimize teşekkür ediyorum. Merhum Erbakan hocamın yaktığı meşalenin aydınlığında takatimizin sonuna kadar Payas ilçe teşkilatı olarak Payas’ımızın, Hatay’ımızın kalkınması için elimizden geleni yapacağız” dedi.

 

 

 Ramazan Öksüz Kimdir?

1980 doğumlu olan Ramazan Öksüz, İlk öğrenimini Payas Asım Gündüz ilkokulunda, Orta ve Lise öğrenimini Payas Lisesinden mezun olarak bitirmiştir.

Anadolu Üniversitesi İşletme Ön Lisans mezunu olan Öksüz,

2002-2006 yıllarında Öksüzler Nakliyat'ta Müdür Yardımcılığı,

2006-2014 yıllarında Ökdemir Pik Pazarlama'da İşletme Müdürlüğü,

2014 ve halen kendi kurduğu Ahsen Demir Çelik Ltd. Şti. işletmesi firmasında demir çelik ürünleri pazarlamaktadır.

Ülke ve memleket meselelerinden uzak kalmayan Öksüz  Saadet Partisi Payas  İlçe Başkan Yardımcılığı görevini sürdürmekte iken  27. Dönem Hatay Milletvekilliğine aday oldu.

Son olarak Saadet Partisi Payas İlçe Başkanlığı’na getirilen Ramazan Öksüz Evli ve üç çocuk babasıdır.

1451 defa okundu.
YORUM EKLE
    YORUMLAR
  • AKİF EFENDİ - 22 Mayıs 2019 Çarşamba 16:39
    Rabbim yeni görevinizde muvaffak eylesin. Hayırlı olsun.
HATAY ⇓
İmsak 03:41
Güneş 05:18
Öğle 12:37
İkindi 16:25
Akşam 19:46
Yatsı 21:16
*HATAY
Süper Lig
1.Lig
DÖVİZ KURLARI
USD 6.0891     EURO 6.8000     IMKB 84076     ALTIN 249,792