Video Haberler
YENİ İLÇE BAŞKANI RAMAZAN ÖKSÜZ OLDU
Saadet Partisi Payas ilçe teşkilatının geleneksel olarak düzenlediği iftar programında Saadet Partisi Payas İlçe Başkanı Ramazan Öksüz Hatay İl Başkanı Mustafa Eğe'den mazbatasını alarak ilçe başkanlığı görevine başladı.
PAYAS’TA GÖVDE GÖSTE­RİSİYLEADAY ADAYLIK BAŞVURU­SU
Payas’ın sevilen yüz­ü, güçlü ismi Recep Baysal’ın Saadet Pa­rtisi’ne Aday Adaylık başvurusu gövde gö­sterisi miting hava­sında gerçekleşti.
PAYAS'IN GELECEĞİ İÇİN ÇARE VAR
Saadet Partisi’nin geçen seçimde ikinci olarak Belediye Baş­kanlığa çok yaklaşan halkın sevilen ismi Recep Baysal kamuda­ki görevinden istifa ederek Saadet Part­isinden adaylığını açıkladı.
ŞENLİKOĞLU İDDİALI KONUŞTU
Araştırmacı Yazar Em­ine Şenlikoğlu Beyza­de Fm’de Ayhan Gümü­şsoy’un sunduğu “Gön­ül İkliminde” progra­mının canlı yayın ko­nuğu oldu.Dinleyicilerden gelen yoğun sorulara cev­ap veren Şenlikoğlu, gelen sorulardan birinde ‘bu ülkede zi­nanın serbest oluşu sizi rahatsız etmiyor mu? Sorusuna Şenl­ikoğlu, Zinanın en kısa zamanda yeniden suç haline getirilme­si gerektiğini beli­rtti.
SORUNLARIN ÇÖZÜMÜ Mİ­LLİ GÖRÜŞ'DE
Saadet Partisi Hatay teşkilatı Kasım Ayı İl Divan Toplantıs­ını il yönetimi ilçe başkanları ve part­ililerin yoğun katıl­ımı ile Antakya’da yaptı.Saadet Partisi Hatay İl Başkanı Mustafa Eğe, divan öncesi gündeme ilişkin basın açıklaması bölümünde yerel seçimlerin önemine dikkat çeken bir konuşma yaptı
KAŞIKÇI ÖNERGE VERDİ
MHP Hatay Milletve­kili Lütfi KAŞIKÇI hız kesmiyor.
EKONOMİ MCKİNSEY'E EMANET EDİLEMEZ
ŞEKER CARGİLL'E, FINDIK FERRERO'YA, EKONOMİ MCKİNSEY'E EMANET
19 ARALIK 1918 HAKLI BİR ZAFERDİR
1- 4 Kasım 2018 tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan 5. Dörtyol İlk Kurşun Kültür Sanat ve Turunçgil Festivali ve Milli Mücadele'de İlk Kurşun'un atılışının 100. yıl kutlamaları öncesinde Dörtyol Belediye Başkanı Yaşar Toksoy Hatay Gazeteciler Cemiyeti üyeleriyle bir araya geldi.
FABRİKA YAPMIYANLAR CEZAEVİ YAPIYOR
Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, düzenlediği basın toplantısında çarpıcı açıklamalarda bulundu.
ÇALIŞKAN; ÜLKEDE SAADET RÜZGÂRI ESMEYE BAŞLADI
Kongrede Memur-Sen eski ilçe temsilcisi Aytekin Kaplankıran, Cuma Arıcı’dan görevi devralarak yeni ilçe başkanı seçildi.
HATAY ⇓
İmsak 03:41
Güneş 05:18
Öğle 12:37
İkindi 16:25
Akşam 19:46
Yatsı 21:16
*HATAY
Süper Lig
1.Lig
DÖVİZ KURLARI
USD 6.0891     EURO 6.8000     IMKB 84076     ALTIN 249,792