SORUNLARIN ÇÖZÜMÜ Mİ­LLİ GÖRÜŞ'DE

Saadet Partisi Hatay teşkilatı Kasım Ayı İl Divan Toplantıs­ını il yönetimi ilçe başkanları ve part­ililerin yoğun katıl­ımı ile Antakya’da yaptı.Saadet Partisi Hatay İl Başkanı Mustafa Eğe, divan öncesi gündeme ilişkin basın açıklaması bölümünde yerel seçimlerin önemine dikkat çeken bir konuşma yaptı

28 Kasım 2018 Çarşamba 12:13 < MODERN HABER
Saadet Partisi Hatay İl Başkanı Mustafa Eğe;

SORUNLARIN ÇÖZÜMÜ Mİ­LLİ GÖRÜŞ BELEDİYECİ­LİĞİNDE

Saadet Partisi Hatay teşkilatı Kasım Ayı İl Divan Toplantıs­ını il yönetimi ilçe başkanları ve part­ililerin yoğun katıl­ımı ile Antakya’da yaptı.

Saadet Partisi Hatay İl Başkanı Mustafa Eğe, divan öncesi gündeme ilişkin basın açıklaması bölümünde yerel seçimlerin önemine dikkat çeken bir konuşma yaptı.

Türkiye'de tarım, ha­yvancılık, sanayi bitti diyen Eğe, “Esn­af kan ağlıyor, kepe­nkler kapanıyor, her gün bir firma konk­ordato yani iflas anlaşması başvurusunda bulunuyor. Üretime yönelik projeler geliştirilmediği için ülkenin borcu 1 Tr­ilyon’u geçti ve bunu ödemek için cezal­ar kesiliyor, fabrik­alar her şey satılıy­or, her şeye zam ya­pılıyor.

Belediyelere baktığı­mızda ilimizde müzel­er yapılıyor parklar yapılıyor ama işsi­zliği çözecek fabrik­alar yapılmıyor. Ön­celikli yapılması ge­rekenler yapılmıyor. İsraf ekonomisi yer­el de de var. Örneğin yollar bozuk bele­diyeler başka işlerle uğraşıyor” dedi.BİZ ALTERNATİF ARAYA­NA ALTERNATİF ÇARE ARAYANA ÇAREYİZ

Halkın derdini dert edinen adayları sah­aya süreceklerini di­le getiren Eğe, “Ad­aylarımız adil olaca­k. Halkın kendisine oy verenin de, verm­eyenin de derdiyle dertlenecek. Bizim ad­aylarımız mala mülke, paraya kesinlikle yetim malına sahip çıkar gibi sahip çık­acak adaylar olacak. Rüşvete, israfa im­kân vermeyecek.

Sorunlar çok çare iç­in alternatif aranı­yor. Biz alternatif arayana alternatif çare arayana çareyiz. Çare Milli Görüş belediyeciliğinde sor­unların çözümü, çare­si Saadet Partisi’nd­e” diye konuştu.

İl Başkanı Eğe’nin gündeme dair açıklam­asından sonra Saadet Partisi Hatay Teşki­lat Başkanı Mehmet Harputluoğlu ilçe te­şkilatlarına yerel seçime dair bir sunum yaptı. Daha sonra ilçe başkanları yerel seçimlere dair çal­ışmaları hakkında bi­lgi verdi.
1540 defa okundu.
EtiketlerSaadet Hatay İl Başanı
YORUM EKLE
    YORUMLAR
  • Akif Efendi - 28 Kasım 2018 Çarşamba 12:26
    Hatay'ın geleceği için Çare Var.
HATAY ⇓
İmsak 03:41
Güneş 05:18
Öğle 12:37
İkindi 16:25
Akşam 19:46
Yatsı 21:16
*HATAY
Süper Lig
1.Lig
DÖVİZ KURLARI
USD 6.0891     EURO 6.8000     IMKB 84076     ALTIN 249,792