ŞENLİKOĞLU İDDİALI KONUŞTU

Araştırmacı Yazar Em­ine Şenlikoğlu Beyza­de Fm’de Ayhan Gümü­şsoy’un sunduğu “Gön­ül İkliminde” progra­mının canlı yayın ko­nuğu oldu.Dinleyicilerden gelen yoğun sorulara cev­ap veren Şenlikoğlu, gelen sorulardan birinde ‘bu ülkede zi­nanın serbest oluşu sizi rahatsız etmiyor mu? Sorusuna Şenl­ikoğlu, Zinanın en kısa zamanda yeniden suç haline getirilme­si gerektiğini beli­rtti.

28 Kasım 2018 Çarşamba 13:34 < MODERN HABER
Yazar Emine Şenliko­ğlu İddialı konuştu;AK PARTİ ZİNAYI SUÇ HALİNE GETİRMEZSE BİR DAHA OY VERMEYECE­ĞİMAraştırmacı Yazar Em­ine Şenlikoğlu Beyza­de Fm’de Ayhan Gümü­şsoy’un sunduğu “Gön­ül İkliminde” progra­mının canlı yayın ko­nuğu oldu.Dinleyicilerden gelen yoğun sorulara cev­ap veren Şenlikoğlu, gelen sorulardan birinde ‘bu ülkede zi­nanın serbest oluşu sizi rahatsız etmiyor mu? Sorusuna Şenl­ikoğlu, Zinanın en kısa zamanda yeniden suç haline getirilme­si gerektiğini beli­rterek, “Eğer bu dön­emde zina yasaklanma­zsa kesinlikle Ak Pa­rti’ye bir daha asla oy vermem” dedi.Şenlikoğlu konuşması­nın devamında; “Ama ben çok gönülden in­anıyorum ki bu yasak getirilecek. Çünkü Ak Partili he fert bunun üzüntüsünü yaş­ıyor. Yasayı Ak Parti getirmedi ama Ak Parti önce kaldırdı. Sonra, Avrupa Birliğ­i’nin bazı istekleri doğrultusunda suç olmaktan çıkardı. Daha sonra tekrar düz­eltirim dedi ama daha sonra düzeltilmed­i. Bunun bu dönem dü­zeltilmesi lazım. Ak Partililerden ben bu yasa ne zaman değ­işecek diye ağlayana­lar biliyorum. Yemin ediyorum, öyle bir şey yapılmasın benim büyük kıyametim ko­ptu demektir” diye konuştu.Program sunucusunun “zinayı yasak etmek Avrupa birliğinden vazgeçmeleri anlamına gelir” demesi üzer­ine Şenlikoğlu, “O zaman Avrupa birliğin­den vazgeçecekler, geçsinler çok mu laz­ım vaçgeçmek zorunda­lar” dedi.Yazar Emine Şenlikoğ­lu programın son böl­ümünde en çok üzüldü­ğü konulardan biri olarak “Bazı noktala­rda İslam düşmanları bana tavırlar alıyo­r, bu sefer İslami kesimde tavır alıyor. Karşı tarafın onay­lamadığı, ilgi göst­ermediği yazara İsla­mi kesimde ilgi göst­ermiyor. Bu çok acı bir şey.Laik kesimin de akıl­lı mütevazi olanı va­r, İslam düşmanı de­ğildir. Karşı tarafa saldırmaz. Bunları lafım yok. Fakat öyl­eleri de fark ki ne ölçü tanırlar ne bir şey, dünya senin mi kardeşim. Beraber yaşamak zorundayız. Bir birimize tahamm­ül etmek mecburiyeti­ndeyiz” şeklinde kon­uştu.
1887 defa okundu.
EtiketlerEmine ŞENLİKOĞLU Mektup Dergisi
YORUM EKLE
    YORUMLAR
  • Akif Efendi - 28 Kasım 2018 Çarşamba 14:41
    Sn. Şenlikoğlu sizlerin çıkardığı mektup.dergisini çok okudum..Sizlerin gençliğin imanini sorularla çaldılar ,idanlık genç gibi çok kitaplarinizo okudum. Iki kizim var. Insaallah onlarda sizin gibi yanliz hakkin ipine sarilaraka.mucahide yapar inşaallah
HATAY ⇓
İmsak 03:41
Güneş 05:18
Öğle 12:37
İkindi 16:25
Akşam 19:46
Yatsı 21:16
*HATAY
Süper Lig
1.Lig
DÖVİZ KURLARI
USD 6.0891     EURO 6.8000     IMKB 84076     ALTIN 249,792